3.000 TL Üzeri Kargo Bedava

Soru : Alışveriş yapabilmek için üye olma şartı varmıdır?
Cevap : Hayır, üye olmadan da alışverişinizi yapabilirsiniz. Fakat bazı kampanyalar için ve uçuş puanı biriktirebilmek için üyelik gerekmektedir.


S : 'Bulunduğunuz bölgeye teslimat yapılamamaktadır' şeklinde bir uyarı alıyorum, ne yapmalıyım?
C : Tüm Türkiye'ye teslimatımız vardır, sistemsel bir hatadan kaynaklı bu uyarıyı alıyor olabilirsiniz. Tekrar deneyebilir veya müşteri hizmetlerinden gerekli desteği alabilirsiniz.


S : Ürün değişimi veya sipariş iptali yapabilirmiyim?
C : Evet, beğenmediğiniz bir ürünü hiçbir mazeret belirtmeden iade edebilirsiniz. Lütfen iade şartlarını okuyunuz. Değişim yapmak isterseniz lütfen 0232 431 17 54 numaralı telefondan bilgi isteyiniz.


S : Kargo ücreti ne kadar?
C : 200 TL ye kadar yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti tüm Türkiye için 20 TLdir. 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.


S : Ödeme yöntemleri nelerdir?
C : Havale/EFT, Kredi kartı ve kapıda ödeme (nakit), kapıda ödeme (kredi kartı) ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.


S : Kredi kartı listesinde kullandığım kart görünmemektedir, ne yapmalıyım?
C : Listedeki kartlar sadece hangi pos cihazını kullanmak istediğinizi göstermektedir. Tüm kredi kartlarıyla alışveriş yapabilirsiniz.


S : Kendime uygun bedeni nasıl seçebilirim?
C : Tüm ürünlerimiz unisex ve genelde dar kesimdir. Ürünlerin açıklama bölümünde beden sekmesi vardır, oradaki tabloyu kullanarak kendinize en uygun bedeni seçebilirsiniz.


S : Ne tür baskı tekniği kullanıyorsunuz? Desenlerde solma olurmu?
C : Özel tekstil baskısı ve boyası kullanmaktayız, kullandığımız boyalar tamamen su bazlı ve zararsızdır. Yıkama talimatına uyduğunuz sürece uzun zaman baskı kalitesini koruyacaktır.


S : Türkiye dışına gönderi yapıyormusunuz?
C : Evet, UPS kargo ile yurtdışı gönderi yapılmaktadır. Lütfen gerekli bilgi için iletişim formu ile veye fulya@novatanitim.com adresine mesaj atınız.